Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Royce Hemlock

Royce Hemlock

Imperiální vědec, který má na starosti imperiální klonovací program a taktéž vypořádání s původními klony Republiky.

Sezóny 1
2023 - 2023

Royce Hemlock kdysi pracoval pro Republiku jako vědec, nicméně byl vyhozen za jeho ortodoxní metody a chování. Jakmile se ale moci chopilo Impérium, rádo mezi svými řadami Hemlocka opět přivítalo. Hemlock dostal na starost imperiální klonovací program, který měl zcela nahradit ten z Kamina, neboť Nala Se a její druzi byli odsunuti úplně na druhou kolej.

Hemlock taktéž pracoval na klonování nebezpečného Zilla, jenž se snaží Impérium oživit od konce Klonových válek. Hemlock ví, že jakýkoliv klon vygenerovaný Republikou, je právoplatným majetkem Impéria. Když byl tedy klonovací program vojáků ukončen, Hemlock chce mít veškeré klony pod kontrolou – ať už se přidají k Impériu, nebo budou zlikvidováni, tak v podstatě na tom nezáleží – musí být pod správou Galaktického Impéria.

Hemlock se taktéž zajímá o klonový oddíl 99, o kterém moc dobře ví, že tehdy na Kaminu nezahynul. Taktéž ho velice zajímá mladá Omega. Sice se jednalo o vedlejší kolej celého programu, tak i tak je ale Omega majetkem Impéria. Když Střelec zradí Impérium, je to právě Hemlock, který se z něj snaží dostat informace o oddílu 99.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Docela zajímavá postava.

webmaster, grafik
29.3.2023 | 18:12:14

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama