Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 29×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

S01E01: Aftermath

S01E01: Aftermath

Oddíl 99 se ocitá v galaxii, která po klonových válkách prošla razantní změnou.

4.5.2021
1 hodina 15 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

Super!

27.1.2022 | 20:18:14
sasaalexandr

Nejlepší, za to čekání to vskutku stálo

20.5.2021 | 0:31:36
George Wayne

Seriál začal tam, kde Klonové války skončily. Už jen úvodní scéna dílu signalizovala, že se dočkáme silného propojení. To jsme také dostali. Narážky na Rexe, Obi-wana, rozkaz 66, Palpatinův proslov – to všechno bylo naprosto perfektní. Jen tak dál!

7.5.2021 | 22:15:58
Wolfinator1

Perfektní, vsadím se, že Disney má s touhle klonovou holčinou ještě velký plány, podle mě se dostane i do hraných seriálů a třeba jí uvidíme v Mandovi, nebo Fettovi.

7.5.2021 | 11:15:15
Secret.Dandelion

Musim mrknout jeste jednou, toho Kanena jsem vubec nepochytil ☹️

7.5.2021 | 9:25:46
RagnarokCzD

Možná ne až tak dobrý jak jsem doufal … rozhodně mnohem lepší, než sem se obával. O_o

7.5.2021 | 0:11:17
default

Na tento serial jsem se hodne tesil! :) A nezklamal. Crosse je mi lito, ze dopadl jak dopadl i kdyz ten cip neni aktivni. A ta holka bude v teto serii nejspise neco jako lodni lekar.

Tento dvojdil byl suprozni a povedl naladit do serialu. Order 66 uz zase, ale tentokrat zase z jineho pohledu. Potesil, tak jako tehda v serialu Klonove valky. :)

Proste skvele! Tesim se na dalsi epizodu. <3

Btw ti roboti s ostrými při cvičení… Nejsou to ti samí, kteří zatopili Mandovi???

6.5.2021 | 15:03:38
tom99

Skvělý úvod. Je to de facto pokračování Klonových válek ve všem dobrém i špatném. Jsem rád, že svým způsobem byl odvyprávěn příběh Kanana a určitě se dočkáme i jiných postav. Zatím rozhodně palec nahoru. A hlavní hudební téma je opravdu chytlavé a dost nakažlivé :-)

webmaster, grafik
6.5.2021 | 9:04:35
ReisRyos

Perfektní. Lepší než celá nová trilogie.

6.5.2021 | 8:36:24
Camaris

Malej Kanan, dabovaný dospělým kananem potěšil :) Holka určitě nebude lékař, ale další Rey. Nikdy nestřílela, takže to vidím na Sílu.

5.5.2021 | 22:49:03

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama