Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 27×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Star Wars: The Bad Batch

Po svém debutu v seriálu Star Wars: The Clone Wars, se Špatná Várka ocitá v jiné době, kdy se Republika mění v Galaktické Impérium. Seriál nám tak ukazuje události těsně po filmu Pomsta Sithů, ve kterém k přerodu došlo. Seriál nám ukáže, co se po klonových válkách stalo s klonovou armádou i jak se začaly rodit první povstalecké buňky.

Oddíl 99 složený z Lovčího, Trhače, Techa, Mířiče a nového člena Echa se brzy navíc setkává s podivuhodnou dívkou jménem Omega, která se s nimi vydává na cestu. Loajalita jednoho člena týmu navíc začíná být pochybná a Špatná Várka se tak s tím musí vypořádat.


Thumbnail Play icon

Na seriálu pracoval veterán Brad Rau, který se zaučil na jiných animovaných projektech pod taktovkou Davea Filoniho, jenž na seriál taktéž dohlíží. V roli klonových vojáků se opět objevuje populární Dee Bradley Baker, který dokáže vdechnout duši a různorodost i hrdinům se stejnou tváří a genetickou předlohou. Z dalších populárních postav se vrací také císař Palpatine, admirál Tarkin, odstřelovačka Fennec Shand nebo Saw Gerrera, povstalecký extrémista.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Vůbec jsem se na tento SW seriál netěšil…ale opak je pravdou a užil jsem si jak příběh klonů…tak i OMEGU…která naštěstí tolik nepřekážela jak skoro každej čekal. LIBYLO se mi to a klidně se podívám i na DALŠÍ DÍLY… :-) :-)

28.10.2021 | 14:00:47
Cr4zyFl4mes

Asi The Bad Batch opustím. Ten jednoduchý dialog a la „zrovna jsem se hacknul do systému“ a „Techu, rozjeď ten mechastroj!“ mi prostě nestačí. Pocit napětí necítím v žádné epizodě. Chybí mi tam větší politický obrázek. Nejsem prostě tak velký fanoušek StarWars, aby to všechny ty reference zachránily. Nemůžu ho ale hodnotit špatně, seriál je tak udělán schválně, aby to mohly sledovat i děcka. Až udělají nějaké epizody podobné Clone Wars finále, tak se 100% vrátím. Teď si ale dávám pauzu.

2.7.2021 | 21:45:00

Nejlepší epizody - 3. řada

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Novinky

Třetí řada Vadné Várky je asi posledním projektem, ve kterém má prsty ještě George Lucas

Třetí řada Vadné Várky je asi posledním projektem, ve kterém má prsty ještě George Lucas

Vadná Várka to nakonec dotáhne na tři plné sezóny. I když studio Disney řeší spoustu svých problémů, asi i tak s jistotou můžeme říci, že se dalšího animovaného projektu stoprocentně dočkáme. Jenže už to nebude Vadná Várka a už to nebude s otiskem George Lucase.

Nepřehlédněte

Vysílací plán třetí série: The Bad Batch nás bude bavit až do května

Vysílací plán třetí série: The Bad Batch nás bude bavit až do května

Věděli jsme, že se třetí řada v tichosti připravuje. Nikdo ale netušil, že je takhle za rohem a dočkáme se ji už za měsíc. To je ostatně výhoda animovaných projektů, které se připravují bez většího povšimnutí novinářů. Zakroužkujte si následující termíny, takhle budou vycházet nové epizody.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama