Star Wars: The Bad Batch Popis

Star Wars: The Bad Batch

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

Po svém debutu v seriálu Star Wars: The Clone Wars, se Špatná Várka ocitá v jiné době, kdy se Republika mění v Galaktické Impérium. Seriál nám tak ukazuje události těsně po filmu Pomsta Sithů, ve kterém k přerodu došlo. Seriál nám ukáže, co se po klonových válkách stalo s klonovou armádou i jak se začaly rodit první povstalecké buňky.

Oddíl 99 složený z Lovčího, Trhače, Techa, Mířiče a nového člena Echa se brzy navíc setkává s podivuhodnou dívkou jménem Omega, která se s nimi vydává na cestu. Loajalita jednoho člena týmu navíc začíná být pochybná a Špatná Várka se tak s tím musí vypořádat.


Thumbnail Play icon

Na seriálu pracoval veterán Brad Rau, který se zaučil na jiných animovaných projektech pod taktovkou Davea Filoniho, jenž na seriál taktéž dohlíží. V roli klonových vojáků se opět objevuje populární Dee Bradley Baker, který dokáže vdechnout duši a různorodost i hrdinům se stejnou tváří a genetickou předlohou. Z dalších populárních postav se vrací také císař Palpatine, admirál Tarkin, odstřelovačka Fennec Shand nebo Saw Gerrera, povstalecký extrémista.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S01E07: Battle Scars

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Špatná Várka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama