Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 30×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

Omega

Omega

Mladý ženský klon s neobyčejnými schopnostmi. Brzy se setkává s Oddílem 99 a vydává se s nimi na cesty.

Sezóny 3
2021 - 2024

Omega je ženským klonem vypěstovaným Kaminoany, kdy pomáhala paní Nala Se v lékařském křídle. Na sklonku války se spřátelila se Špatnou Várkou, s níž po přerodu Republiky v Impérium taktéž z Kamina unikla, protože zde již nikdo z nich nebyl v bezpečí.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raiden123

Ja som zvedavy i na to ci ziska i vlastnu helmu,aby sa trochu maskovala pred prenasledovatelmi. Zatial Len slabsie podozrenie na to,ze Omega je ciastocne klon alebo dcera mrtveho jedi,ale stale jej otec ako keby bol Fett,tak sedi i profilom DNA normalnych trooper klonov.

15.6.2021 | 20:16:46
RagnarokCzD

Nepřekáží, nevyčnívá … sem zvědavej co z toho vyleze.

9.5.2021 | 10:57:49
Blackhand47XD

Zatím nevím, co od ní čekat, ale skvěle doplňuje hlavní partu. Jedna z dětských postav, kterou si oblíbíte a nerozčiluje vás. :)

webmaster, grafik
7.5.2021 | 10:15:52

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama