Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

S02E08: Truth & Consequences

S02E08: Truth & Consequences

Rex zavolá na Coruscant tým Vadné Várky, která dopomůže s hledáním důkazů proti admirálu Rampartovi a jeho ohavnému útoku na Kamino. Zatímco všichni spolupracují a vítězství je na dosah, objeví se nečekaná postava v pozadí, která zamíchá kartami. A samozřejmě získává, co chtěla.

cz sk
8.2.2023
30 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Vince Mc Mahon Falling off Chair meme

Díl byl boží od A do Z … ale ten závěr s Palpatinem, to nebyla třešnička na dortu to byl celej další chod! :3

14.2.2023 | 0:20:17
SantVlof

Nejlepší!

12.2.2023 | 20:09:42
caukyy

ano

11.2.2023 | 12:53:12
fanta2pomeranc

Výborné!

9.2.2023 | 23:02:41
pidalin

Palpoš to zase zabil, docela dobrej politickej díl kde vidíme že Palpy nebejval vždycky tak tupej jako v epizodě 9. :-)

9.2.2023 | 21:53:48
Filip Ondrej

Palpatine nezklamal

9.2.2023 | 12:53:37
Michal_

Výborný díl, ukázal, jak došlo k založení nové armády a Palpatin předvedl, že jsou jeho plány dobře promyšlené a je velmi těžké je překazit. Echo odchází od party s Rexem, uvidíme, kam to povede.

9.2.2023 | 0:36:53
Bilajz

Palpi s nima vyjebal velmi zkušeně :-)

8.2.2023 | 21:45:13
tom99

Takhle si představuji návrat ve velkém stylu – postava se objeví na poslední chvíli, všechny přechčije a zase zmizí. Císař si to opět ukradl pro sebe a jasně dokázal, že má o pár koleček víc, aby dokázal skvěle předpovídat kroky nepřátel.

webmaster, grafik
8.2.2023 | 21:17:37
Raiden123

Blackhand … mna hlavne zaujal ten hangar,ktory Rex pouzil na Coruscante,suvisel s Ventress a Ahsokou a este s dvoma sestrami paserackami,ktorym ten hangar patril.

8.2.2023 | 19:35:39
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama