Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 29×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

S01E15: Return to Kamino

S01E15: Return to Kamino

Várka se v napínavém finále ocitá v nečekaném prostředí.

6.8.2021
24 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

Omega se kvůli Hunterovi vrací na Kamino, kam už nikdy nechtěla jet. Nečekané odhalení souvislostí v laboratoři Naly Se. A že nemá Crosshair čip, tvrdí jen on.

27.1.2022 | 21:04:57
SUFORAYSIS

Tak nějak sem si přál aby to zrovna tady skončilo…a musim říct že na KAMINU…bylo to prostě PĚKNÝ a všechno se tu hezky VYRÍSOVALO…

22.8.2021 | 15:04:40
tom99

Tak tohle už nemělo chybu. Ta animace je skvělá a udělala krok opět kupředu. Mířič je skvělý, snad to příště neschytá. O zbylé postavy asi strach mít nemusíme…

webmaster, grafik
19.8.2021 | 21:39:43
fanta2pomeranc

Super díl!… Jinak jsem pro to, aby byl nějak chytře scénáristicky přijat zpět Mířič a Omega odtancovala někam do ještě vzdálenější galaxie.

9.8.2021 | 15:40:50
ReisRyos

Jako bylo to pěkné. Jsem zvědavý zda Mířič zůstane s týmem a nebo je opustí a už ho v seriálu neuvidíme.

8.8.2021 | 19:57:26
George Wayne

Celý oddíl se opět shledal, Mířič bez mrknutí oka oddělal celou svou četu, přesto ale i nadále zůstává dál z vlastního přesvědčení (máme potvrzeno, že čip v sobě nemá) loajální Impériu. Atmosféra celé epizody byla skvělá, úplně jsem z toho cítil ten nádech II. epizody či mapy z Battlefront 2. Samotné bombardování mi pak připomnělo scénu z Old Republic, kde se Darth Malak rozhodne taktéž za pomoci křižníků srovnat se zemí planetu Taris (tam to bylo tedy ještě umocněno tím, že spadala pod jeho frakci, kdežto Kamino nechali evakuovat – vyjma klonů). Troufnu si tvrdit, že konec Kamina znamená konec klonů ve službách Impéria. Odteď už to budou jen Stormtroopeři. Uvidíme, co nás čeká ve finále…

7.8.2021 | 23:04:34
Lex Luthor

Super tak trochu jsem doufal, že na Kaminu provedou nějaký zkušební test hvězdy smrti a zničí město s ní, ale nato je asi ještě moc brzy. Miřič se pěkně předvedl zajímá mě co se s ním stane dál.

6.8.2021 | 18:24:52
Filip Ondrej

Tak tenhle díl neměl chybu. Mířič popravil skoro celý svůj oddíl 1 střelou – to je úctyhodný. Zase jsme se dozvěděli něco o původu Bad batch. Bombardování Tipoca city bylo skvělý a potěšilo mě i téma Kamina z SW II.

6.8.2021 | 16:50:08
Blackhand47XD

Míříč jede!

webmaster, grafik
6.8.2021 | 13:30:31
Zargon

Škoda. Čekal jsem vzpourou Kaminoanů. Díl ale skvělej

6.8.2021 | 12:55:28
1

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama