Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 30×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

Asajj Ventress

Asajj Ventress

Bývalá učednice Hraběte Dooku, která byla těsně před koncem Klonových válek zrazena a nyní našla nové využití v galaxii.

Sezóny 1
2024 - 2024

Asajj Ventress je bývalou čarodějnicí z Dathomiru, která po svých Sestrách Noci zdědila nadání k Síle. Našel ji mistr Ky Narec, který ji naučil vše potřebné k přežití. Asajj měla velice blízko, aby se stala Jediem, ale po smrti svého mistra zcela propadla temné straně. Následně ji našel Hrabě Dooku, který chtěl Asajj a její vztek využít ke svému prospěchu.

Dooku z Asajj udělal svou vlastní učednici, která trápila Jedie během Klonových válek. Její moc rostla a to si uvědomoval i Darth Sidious, který tuto učednici po nějaký čas toleroval. Sám se ale obával, že by jednoho dne Dooku společně s Ventress ohrozili jeho moc, proto učinil jeden zásadní krok. Palpatine rozhodl, že Ventress sílí a je nutné ji eliminovat. Dooku tak zradil svou vlastní učednici, čímž se její osud dostal na zcela jinou kolej.

Ventress následně pracovala jako námezdní lovec a chtěla se vyhnout již všem bojům Republiky a Separatistů. Dokonce přežila převrat a moc dobře si uvědomovala, jak zlé a prohnilé Impérium je. Po konci války se setká i s týmem Vadné Várky, kterému vysvětlí, co jsou to vlastně M-částice. Omegu taktéž podrobí základním testům.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Z jejího návratu moc nadšený nejsem.

webmaster, grafik
8.4.2024 | 20:25:11

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama