Star Wars: The Bad Batch
91/100 - 24×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovčí), Dee Bradley Baker (Mířič), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Trhač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Rex

Rex

Kapitán klonové armády, který sloužil pod Anakinem Skywalkerem. Na konci války mu byl vyjmut inhibitorový čip, díky čemuž nevykonal rozkaz 66 a nenechal se ovládnout svým programováním.

Sezóny 1
2021 - 2021

Kapitán Rex sloužil pod Anakinem Skywalkerem od počátků klonových válek, kdy se poznal také s jeho novou padawankou jménem Ahsoka Tano. Z Ahsoky a Rexe se brzy stali blízcí přátelé, kteří se podrželi v těžkých situacích. Když došlo k převratu a Republika byla reorganizována v Impérium, byl spuštěn rozkaz 66, který měl za úkol vyhladit všechny Jedie. S pomocí Ahsoky byl Rexovi čip vyjmut, což vedlo k jeho zběhnutí od nového režimu. V posledním roce války spolupracoval Rex také se Špatnou Várkou, kterou také vyhledal, když se doslechl o tom, že taktéž dezertovali.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S01E16: Kamino Lost

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Špatná Várka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama