Kevin Mambo

Kevin Mambo

Celé jméno: Kevin Mambo
Místo narození: Harare, Zimbabwe
Známé projekty: Luke Cage

Datum narození: 29.6.1972 (51 let)

Kevin Mambo je herec a hudebník, který je původem ze Zimbabwe, ale má také kanadské občanství. Narodil se sice roku 1972 v Zimbabwe, ale vyrůstal v kanadském městě Saskatoon. Jako malý byl členem kostelního sboru a už od osmi let se věnoval hraní na klavír. Dále se ještě naučil hrát na saxofon a kytaru.

Vzdělával na Aden Bowman Collegiate, odkud zamířil na Brentwood College School. Dále studoval ještě na McGill University, kde se věnoval studiu politologie a historie Afriky. Nesmíme zapomenout ani na jeho studium na University of Southern California.

Herecké kariéře se věnuje pouze v určitých úsecích svého života, proto ho nelze považovat za plnohodnotného herce. Svou první roli získal už roku 1992, ale od té doby se objevoval v samých vedlejších rolích různých seriálů. Jeho zatím největší je postava Sheldona, kterého si roku 2018 zahrál v seriálu Luke Cage.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Defenders Sheldon 2018 2018 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů