Kevin Zegers

Kevin Zegers

Celé jméno: Kevin Joseph Zegers
Místo narození: Woodstock, Ontario, Kanada
Známé projekty: Můj pes Buddy, Štvanec IRA, Fear the Walking Dead

Datum narození: 19.9.1984 (39 let)

Kevin Zegers je kanadský herec, který se narodil roku 1984. Je synem dělníka Jima Zegerse a učitelky Mary-Ellen Zegers. Má dvě sestry, které se jmenují Krista a Karie, a jeho všichni čtyři prarodiče jsou původem z Nizozemska. Chodil na školu St Mary's Catholic High School v rodném Woodstocku.

Roku 2013 si vzal za ženu Jaime Feld, se kterou má dvojčata, holčičky Zoë Madison a Blake Everleigh. Přátelé mu přezdívají Ziggy. Aktuálně bydlí v Los Angeles. Ve volném čase se věnuje sportu a svým dvěma psům.

Zegers se objevil už ve spoustě filmech a seriálech, kde má větší i menší role. Ty větší si zahrál například ve filmech Můj pes Buddy (zahrál si i v pokračování Můj pes Buddy 2), Ostrov pokladů z roku 1999, VIP: Velmi inteligentní primát, Hořké sladkosti, Air Bud – Fotbalista, Buddy – hvězda baseballu, Transamerika, Já jsem ty a ty jsi já, Tvář anděla, Štvanec IRA, Narrows, Frozen, Donucen ke zločinu a Mortal Instruments: Město z kostí.

Filmových rolí měl sice dostatek, ale jednalo se spíše o béčkové filmy, kterými se dosud nedokázal prosadit. Co se týče seriálů, tak si svou první větší roli zahrál v 1996–1997 v seriálu Traders. Poté jsme ho mohli ještě vidět v seriálu Titans, kde se objevil v letech 2000–2001.

Po zhruba desetileté pauze od seriálů si zahrál v seriálu Gossip Girl, kde ztvárnil Damiana Daalgarda. Roku 2012 se vysílala minisérie Titanic: Blood and Steel, kde si zahrál Marka Muira. Poté si zahrál větší role v seriálech Gracepoint, Notorious a Fear the Walking Dead.

Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Rebel Nate Flynn 2021 2021 1
Fear the Walking Dead Melvin 2018 2018 1
The Mortal Instruments Alec Ligthwood 2013 2013 1

Filtr seriálů