Kheng Hua Tan

Kheng Hua Tan

Celé jméno: 陈琼华
Místo narození: Singapur
Známé projekty: Phua Chu Kang, Marco Polo, Kung Fu

Datum narození: 17.1.1963 (60 let)

Kheng Hua Tan je singapurská herečka. Vystudovala v USA Indianskou univerzitu. Herectví se věnuje jak ve filmech, seriálech, tak i divadlech. Když si poprvé zahrála v divadle ve hře The Waiting Room, který režíroval její bratranec Ivan Heng, trvalo téměř deset let, než se stala plnohodnotnou herečkou.

Za její nejslavnější roli je považována postava Margaret v singapurském nejdéle vysílaném a nejúspěšnějším sitcomu Phua Chu Kang, za kterou dokonce získala cenu Asian Television Award v kategorii nejlepší herečka v komediálním seriálu. Další větší role získala v seriálech Sayang sayang jako Nellie Tan, v Marco Polo jako císařovna vdova, v Chimerica jako Ming Xiao Li a nejnověji získala hlavní roli v seriálu Kung Fu jako Mei-Li Shen.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Kung Fu Mei-Li Shen 2021 2022 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů