Kiki Sukezane

Kiki Sukezane

Celé jméno: Kiki Sukezane
Místo narození: Kyoto, Japonsko
Známé projekty: Heroes, The Yokai King

Rok narození: 1989 (34 let)

Kiki Sukezane se narodila a vyrůstala v japonském Tokiu, je potomkem ze slavné rodiny Samurajů. K herectví se dostala ne úplně obvyklou cestou. Na škole absolvovala výměnný pobyt do USA, kde strávila rok a učila se angličtinu. Poté se vrátila do Japonska a dokončila studium. Chvíli pracovala v Tanzánii jako dobrovolnice a právě tam dostala inspiraci stát se herečkou.

Navštěvovala hereckou školu v Tokiu, brala malé role v japonskách filmech a poté se rozhodla přestěhovat do Los Angeles. Nejprve dostávala role v menších projektech, studentských filmech a webových sériích, natočila i televizní pilot. Potom se vrátila do Japonska, kde dostala roli v seriálu The Yokai King. V roce 2015 získala jednu z hlavních rolí v seriálu Heroes Reborn.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Heroes Miko Otomo 2015 2015 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů