Lorenza Izzo

Lorenza Izzo

Celé jméno: Lorenza Francesca Izzo Parsons
Místo narození: Santiago, Chile
Známé projekty: Feed the Beast, Casual, Penny Dreadful: City of Angels

Datum narození: 19.9.1989 (34 let)

Lorenza se narodila v Chile a je dcerou místní modelky Rosity Parsons. Z otcovy strany má italské kořeny. Její mladší sestra Clara Lyons Parsons je rovněž modelkou. Ve 12 letech se přestěhovala s otcem do Atlanty, kde začala chodit na Georgia Institute of Technology.

V roce 2007 se začala věnovat modelingu a také studovala žurnalistiku na University of the Andes v Kolumbii. Avšak nakonec se přesunula do newyorského Lee Strasberg Theatre and Film Institute, kde začala studovat herectví. V roce 2011 se její modelingová kariéra dostala na vrchol, když byla s matkou pozvaná na Týden módy do São Paula, kde se setkala s Gisele Bundchen. Díky tomuto setkání se Lorenza stala novou tváří brazilské módní značky Colcci.

Ve stejný rok se také objevila v prvním filmu, chilském Sorry About Your Wedding. Následně si zahrála ve filmech Aftershock či The Green Inferno, který režíroval její budoucí manžel Eli Roth (který je však nyní už ex-manžel). Lorenza se poté přesunula do Los Angeles a získala malou roli v seriálu Hemlock Grove. Následovaly role ve filmech Nebezpečné pokušení (2015), Čarodějovy hodiny (2018), Sám život (2018) či Tenkrát v Hollywoodu (2019) a v seriálech Feed the Beast, Casual a Penny Dreadful: City of Angels.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Penny Dreadful: City of Angels Santa Muerte 2020 2020 1

Filtr seriálů