Luna Blaise

Luna Blaise

Celé jméno: Luna Blaise
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známe projekty: Memoria, Fresh Off the Boat, Manifest

Datum narození: 1.10.2001 (22 let)

Luna Blaise se narodila 1. října 2001 v Los Angeles, kde i vyrostla. S oba rodiči, zpěvačkou a herečkou Angelynou Martinez a režisérem Paulem Boydem, jež jsou oba v zábavním průmyslu, Luna strávila svá dětská léta na filmových placech. Od svých pěti let byla modelkou, působila ve filmu a televizi, objevila se v mnoha reklamách a byla tváří mnoha známých značek mezi nimiž byly i McDonalds, KFC, Gap, Duncan Hines, Target nebo Juicy Couture. Již od útlého věku její rodiče a rodinní přátelé vypozorovali, že Luna má přirozenou lásku k herectví. Od chvíle, kdy mohla mluvit, vyprávěla příběhy a vytvářela vzrušující postavy, která svým hraním přivedla k životu. Vždycky se ráda oblékala a hrála v dramatických hrách.

Její průlomem byla role Niny v nezávislém filmu Memoria v roce 2015 založeném na povídkách Pala Alta, kde se objevil i James Franco nejen jako herec, ale i jako výkonný producent. V roce 2014 Luna uskutečnila svůj debut v kritiky uznávanou komedii od ABC Fresh Off the Boat v pravidelné roli jménem Nicole.

Luna nejenže zazářila na televizních obrazovkách a filmových plátnech, ale pustila se i do hudebního průmyslu. Jako zpěvačka a textařka pracovala s velkými jmény v byznysu a účinkovala v soutěži Macy's iHeartRadio Rising Star, kde bylo kompletně vyprodáno. V červnu 2016 si zahrála ve videoklipu Sweatshirt od internetového zpěváka Jacoba Sartoriuse. V budoucnu má v plánu nejen být producentkou, ale i režisérkou. Luna se snaží spolupracovat se Stevenem Spielbergem, Timem Burtonem a Drew Barrymore. Momentálně však hraje Olive Stone v seriálu Manifest.

Foto: Facebook Luny Blaise


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Manifest Olive Stone 2018 2023 4

Filtr seriálů