Madison Taylor Baez

Madison Taylor Baez

Celé jméno: Madison Taylor Baez
Místo narození: Orange County, California, USA
Známé projekty: Let The Right One In, America's Got Talent, Selena: The Series

Rok narození: 2011 (13 let)

Madison Taylor Baez je vycházející hvězdou Hollywoodu jako zpěvačka i herečka. Narodila se a vyrostla v Orange County v Kalifornii a je hispánského a filipínského původu. Nejvíce se proslavila rolí mladé Seleny Quintanilly v seriálu společnosti Netflix Selena: The Series, který je příběhem zesnulé latinskoamerické zpěvačky Seleny Quintanilly. Madison sklidila za ztvárnění mladé Seleny velkou chválu, stejně jako za to, že jako jediná z herců použila v seriálu svůj silný a oduševnělý hlas. Madison byla nominována na prestižní cenu Imagen Award pro nejlepší mladou herečku v televizním seriálu. Nejnověji Madison hraje roli Eleanor Kane v novém upírském seriálu stanice Showtime Let the Right One In.

Madison je také známá díky svému konkurzu v Amerika hledá talent, kde zpívala píseň Amazing Grace. Madison se dostala až do semifinále a stala se oblíbenkyní fanoušků.

Madison pronikla do světa zábavy v osmi letech. Zahrála si v oceňovaném filmu The Tooth Racket a natočila 13 celostátních reklam pro společnosti McDonald's, FujiFilm, Walmart, Chevy a KB Homes a také hudební videa pro Ninu West a DJ Carnage. Její příběh, kdy ve třech letech zpívala svému otci, aby mu pomohla v boji proti rakovině tlustého střeva ve čtvrtém stádiu, který trvá už více než sedm let, je skutečně pozoruhodný a sdílí ho celý svět.

Foto: Instagram


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Let the Right One In Eleanor Kane 2022 1

Filtr seriálů