Margarita Levieva

Margarita Levieva

Celé jméno: Margarita Vladimirovna Levieva
Místo narození: Leningrad, Ruská sovětská federativní socialistická republika, SSSR
Známé projekty: Revenge, Allegiance, The Deuce

Datum narození: 9.2.1980 (44 let)

Margarita Levieva pochází z Ruska, kde se narodila roku 1980. Pochází z židovské rodiny. Když jí byly tři roky, tak začala chodit do gymnastiky. Když jí bylo jedenáct let, tak se přestěhovala do New Yorku.

I po příjezdu do Ameriky se věnovala gymnastice. Chodila na střední školu v New Jersey a na New York University získala bakalářský titul v oboru ekonomie. Už v průběhu studia projevila zájem o herectví, kterému se začala věnovat až po vysoké škole.

Levieva se začala objevovat ve filmech i seriálech, kde získávala velké role. Z jejích filmových rolí zmiňme postavy ze snímků Přehlížený, Zábavný park, Samec, Obhájce, Knights of Badassdom a Milenci těch druhých.

Své první seriálové role se dočkala roku 2006 v seriálu Vanished, kde si zahrála Marcy Collins. Po menší roli v How To Make It In America se začala pravidelně objevovat v seriálu Revenge, kde působila jako Amanda Clarke v letech 2011–2013.

V letech 2013–2016 se několikrát objevila v seriálu The Blacklist jako Gina Zanetakos. Během toho si stihla zahrát i v seriálu Allegiance. Od roku 2017 ji vídáme v seriálu The Deuce, kde hraje Abigail Parker.

Během natáčení filmu Samec se poznala s hercem Sebastianem Stanem, se kterým se velmi skamarádila. Roku 2014 spolu začali chodit.

Foto CC BY-SA 3.0 Porter Hovey, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Deuce Abigail Parker 2017 2019 3
Allegiance Natalie O'Connor 2015 2015 1
Revenge Amanda Clarke-Porter 2011 2013 2

Filtr seriálů