Revenge (Pomsta) Amanda Clarke-Porter

Amanda Clarke-Porter

Amanda Clarke-Porter

Amanda Clarke byla velmi dobrou kamarádkou Emily a posléze manželkou Jacka Portera. Kým byla ale především – skutečnou Emily Thorne.

Sezóny 2
2011 - 2013

Dalo by se říct, že poté, co se Amanda objevila v Hamptons, dělala Emily samé problémy – od vraždy až po krádež životní lásky. Nic to ale nemění na skutečnosti, že s Emily byly velmi dobré kamarádky. Potkaly se v ústavu pro mladé delikventy a Amanda byla tak dobrou kamarádkou, že si se skutečnou Amandou Clarke vyměnila identitu.

Finanční obnos za protislužbu zřejmě rychle utratila a nějakou dobu se živila jako barová tanečnice. S touto prací skončila v momentě, kdy zabila Victoriina „hládacího psa“ Franka a odjela za Emily do Hamptons (epizoda 1×07 Charade). V Hamptons se sblížila s Jackem, se kterým otěhotněla (syn Carl) a ve 2. sérii se za něj provdala. Naneštěstí zasáhl osud a Amanda zahynula při líbánkách na lodi nesoucí její jméno (epizoda 2×14 Sacrifice).

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

divna

3.3.2016 | 15:09:46
vesellucie

Moje nejneoblíbenější postava snad ze všech seriálů které sleduji… jen ji vidím a mám 100 chutí přetáčet…

15.6.2014 | 18:24:35
Pepe891

Zo začiatku celkom otravná no neskôr celkom oblubená postava.Svoju rolu si v seriály odkrútila slušne.

13.8.2013 | 14:28:42

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama