Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Amanda Clarke-Porter

Amanda Clarke-Porter

Amanda Clarke byla velmi dobrou kamarádkou Emily a posléze manželkou Jacka Portera. Kým byla ale především – skutečnou Emily Thorne.

Sezóny 2
2011 - 2013

Dalo by se říct, že poté, co se Amanda objevila v Hamptons, dělala Emily samé problémy – od vraždy až po krádež životní lásky. Nic to ale nemění na skutečnosti, že s Emily byly velmi dobré kamarádky. Potkaly se v ústavu pro mladé delikventy a Amanda byla tak dobrou kamarádkou, že si se skutečnou Amandou Clarke vyměnila identitu.

Finanční obnos za protislužbu zřejmě rychle utratila a nějakou dobu se živila jako barová tanečnice. S touto prací skončila v momentě, kdy zabila Victoriina „hládacího psa“ Franka a odjela za Emily do Hamptons (epizoda 1×07 Charade). V Hamptons se sblížila s Jackem, se kterým otěhotněla (syn Carl) a ve 2. sérii se za něj provdala. Naneštěstí zasáhl osud a Amanda zahynula při líbánkách na lodi nesoucí její jméno (epizoda 2×14 Sacrifice).

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

divna

3.3.2016 | 15:09:46
vesellucie

Moje nejneoblíbenější postava snad ze všech seriálů které sleduji… jen ji vidím a mám 100 chutí přetáčet…

15.6.2014 | 18:24:35
Pepe891

Zo začiatku celkom otravná no neskôr celkom oblubená postava.Svoju rolu si v seriály odkrútila slušne.

13.8.2013 | 14:28:42

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama