Revenge (Pomsta) Jack Porter

Jack Porter

Jack Porter

Amandin kamarád z dětství, který v Hamptons pomáhal provozovat bar.

Sezóny 4
2011 - 2015

Jack Porter strávil celý svůj život pomáháním svému otci řídit Stowaway bar. I když byl věrný svému otci, snažil se splnit si svůj sen – plavbu po světě na jeho lodi. Když mu do života vstoupí Emily, pro Jacka neznámá osoba, cítí mezi nimi jakési pouto. Podobně to cítí i jeho pes Sam, který v Emily poznává svou původní majitelku.

Jack si dlouhou dobu pouze myslel, že zasáhl osud a seslal mu ženu, kterou by mohl milovat. Cestu mu ale zkříží Amanda Clarke, respektive dívka, která se za ni vydává. Ožení se s ní, ale záhy ji ztratí, když zahyne při nehodě na lodi. Emily nemůže dál a zdrcenému Jackovi říká pravdu o své identitě. Až když to vypadalo, že jim osud nebude přát, poté, co se vydaří Emilyin boj s Graysonovými, dávají se tihle dva dohromady a odplouvají na lodi.Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Kdyby tuhle postavu hral nekdo trochu vice charismatictejsi nez Nick Wechsler, mohla to byt top muzska postava.

3.3.2016 | 15:06:44
téčko171

Dal bych mu spíš 80, ale vzhledem k tomu, že je vedle Nolana moje nejoblíbenější chlapská postava a jak z něho dělají boxovací pytel, dávám mu 100.

webmaster
6.1.2014 | 15:52:38
Pepe891

Dobráčisko,(„hlu­pák“),aucajder a smoliar.Moja najoblubenejšia mužská postava v seriál.Som zvedavý čo sa s neho vykluje.

13.8.2013 | 14:08:32

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama