Revenge (Pomsta) Emily Thorne

Emily Thorne

Emily Thorne

Mladá šarmantní Emily skrývá ošklivá tajemství. Přijíždí do Hamptons s jasným cílem znepříjemnit život těm, kteří ublížili její rodině.

Sezóny 4
2011 - 2015


Amanda Clarke žije spokojeně se svým otcem Davidem. Když je jí devět let, jednoho večera vtrhnout do domu ozbrojené složky, tatínka zatknou a Amandu odnesou úřady a skončí v pěstounské péči. Své nešťastné dětství končí Amanda v pasťáku, kde se spřátelí s Emily Thorne, dívkou, která jí umožní žít nový život. Prohodí si své identity a nyní již Emily může pomstít svou rodinu.

Emily Thorne, kterou v Hamptons nikdo nezná, přijíždí a kupuje si dům, ve kterém trávili s otcem léto. Prošla si tvrdým výcvikem a je připravená pomstít se rodině Graysonových, kteří mohou za křivé obvinění jejího otce.Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Holka

Je to bitch! :D

21.7.2014 | 23:14:20
Pepe891

Jedna z najlepších ženských postáv v seriálovom svete akú som videl.(a to som ich videl hodne veľa).Jednoznačne najlepšia postava seriálu.

13.8.2013 | 13:42:35
Mass

Dokonalá osobnost!

webmaster
31.1.2013 | 18:05:24

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás