Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Gideon LeMarchal

Gideon LeMarchal

Gideon je synem mediálního magnáta Pascala LeMarchala a mladším (nevlastním) bratrem Margaux.

Sezóny 2
2014 - 2014

Pascal měl Gideona se svou druhou ženou. V mládí ho poslal do Ameriky na internátní školu, což zodpovídá za jeho nedostatek francouzského přízvuku. Gideon byl takřka celý svůj život veden k tomu, že se jednou stane nástupcem svého otce, generálním ředitelem LeMarchal Media Empire. Šlo o jeden z důvodů, proč Margaux svého problémového bratra nemá v lásce.

Prožil si krátkou romanci se Charlotte. Gideon je nevybouřený mladík, který miluje zábavu, ale po své profesní funkci touží, proto nechápe změnu otcovy závěti, když se rozhodl přenechat impérium své dceři Margaux. Gideonova sabotáž sestry naštěstí nevyjde a Gideon končí spravedlivě ve vězení.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama