Revenge (Pomsta) Conrad Grayson

Conrad Grayson

Conrad Grayson

Grayson Conrad byl generálním ředitelem Grayson Global a hlavou rodiny. Chytrý a úspěšný magnát byl ochoten udělat cokoliv proto, aby se z jakékoliv skandální situace vyplazil bez úhony. Klidně i zradit přítele.

Sezóny 3
2011 - 2014

Chytrý a úspěšný magnát, uznávaný mezi svými vrstevníky v práci i v Hamptons. Conrad byl ochoten udělat cokoliv proto, aby se z jakékoliv skandální situace vyplazil bez úhony. To on naplánoval svalení viny za pád letu 197 na Davida Clarka a postaral se tak o nemilosrdný osud jeho dcerky Amandy/Emily a následnou smrt Davida.

O svou dcerku Charlotte se staral bezchybně a všechny jeho kroky můžeme posuzovat jako ochranu vlastní rodiny. 25 let byl ženatý s Victorií Harper, se kterou se rozvedl, znovu oženil a znovu rozvedl. jeho dlouholetou milenkou byla Lydia Davis, kterou se také nebál odstranit jen aby se sám zachránil.


Emily se bohužel nepodařilo přimět Conrada k odčinění svých hříchů a přiznání, ale přinejmenším se jí podařilo dostat ho za tyto činy do vězení. Z toho s pomocí úplatků uprchl, ale jeho svobodu včas ukončil David Clarke (který se ukázal jako až příliš živý), který ho zavraždil.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jupijow

Aspon si nehral na to co, nebyl :)

3.3.2016 | 15:09:10
vikimi

Conrad je super, jeho charakter se mi moc líbí i vážnost v jeho výrazu :)

6.5.2014 | 21:58:06
Pepe891

Záporák zo starej školy ako sa patrí,žiadne vnútorné dobro ani pokrytectvo či emócie (tak trochu sociopat) ale sme tam prekvapí.Moc ho nemusím ale keby ho nebolo o čom bi bol seriál?

13.8.2013 | 14:15:38

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Reklama