Marshall Allman

Marshall Allman

Celé jméno: Marshall Scot Allman
Místo narození: Austin, Texas, USA
Známé projekty: Prison Break, True Blood, Bates Motel

Datum narození: 5.4.1984 (40 let)

Texaský rodák Marshall Allman je americký herec, který se narodil roku 1984. Je synem Jamese Martina a Idanell Allmanových. Má bratra jménem David Allman. Během dospívání vynikal ve fotbalu, kreslení a hudbě. Po vystudování Austin High School se rozhodl pro dráhu herce.

Po střední škole si vybíral mezi New Yorkem (zde chtěl studovat umění) a Los Angeles, ale nakonec se rozhodl pro Los Angeles. Je o něm obecně známo, že je křesťan. Roku 2006 si vzal za ženu Jamie Anne Allman, se kterou má děti Olivera Charlese Allmana, Ashera Jamees Allmana a June Joanne Allmann.

Vidět jsme ho mohli například ve filmech Rukojmí, Neposkvrněné početí malého čudly a Smutný jako jazz. Známější je však svými seriálovými rolemi. Svou první větší si zahrál v letech 2005–2008 v seriálu Prison Break, kde se objevil jako synovec hlavní postavy, LJ Burrows.

V letech 2010–2011 jsme ho mohli vidět v seriálu True Blood jako Tommyho Mickense. Následně se dočkal pouze menších rolí, které si zahrál v seriálech Aquarius, Quantum Break, Bates Motel a Humans.

Foto: Channel 4


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Bates Motel Julian Howe 2016 2016 1
True Blood Tommy Mickens 2010 2011 2

Filtr seriálů