True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Tommy Mickens

Tommy Mickens
Sezóny 2
2010 - 2011

Tommy se objeví ve třetí sérii jako Samův znovu nalezený biologický bratr. Ačkoliv je dost mladý, jeho tvrdý život automechanika, který kombinuje se psími zápasy, do kterých ho nutí jeho Joe Lee, z něj udělá pěkného parchanta. Sam se ho sice ujme a chce ho převychovat, když ho ale Tommy podvede a pokusí se mu vykrást sejf, postřelí ho. Ve čtvrté řadě se zraněného Tommyho ujímá Maxine Fortenberryová, která právě ze svého života vymazala svého syna Hoyta, a naučí Tommyho psát a číst. Tommy nakonec však podvede jak Maxine, tak opět i Sama a Sam ho vykopne z domu. Protože navíc Tommy zabije oba svoje rodiče, kteří se ho pokusí uvěznit, stane se z něj „temný čaroděj“ (skinwalker), který se může přeměňovat nejen ve zvířata, ale i v lidi.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kollci

Když se poprvé objevil v seriálu, hrozně mi lezl na nervy, ale pak se z něj stal docela sympatickej kluk.

31.7.2013 | 19:51:00

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama