True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Tara Thornton

Tara Thornton
Sezóny 7
2008 - 2014

Její prostořekost jí však zajistí řadu nepříjemností. Svým chováním dává najavo, že si nechce nikoho připustit blíže k tělu, před ostatními nosí masku „té nezranitelné“, je však velmi citlivá. Zažívá si své se svou matkou – silnou alkoholičkou, o kterou se stará. Je zaměstnána v Samově baru, chvíli s ním má poměr. Problémy se však kupí na sebe a nebohá Tara se pak uchyluje k ukvapeným rozhodnutím.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Někdy na nervyjdoucí, ale mě se líbí její motto „Co na srdci, to na jazyku“. A později zahodila i ten hrozný účes, co vypadal jako mop a dalo se na ní i lépe koukat. Je svoje a to se mi na ní líbilo.

27.6.2016 | 13:56:24
Moooos

Měla jsem ji ráda celkem dlouho.

17.5.2016 | 17:12:21
Kollci

Tara mě v celym seriálu štve asi nejvíc. Co se z ní stala upírka, je to trošku lepší, ale pořád je to ta samá nepříjemná a nepřizpůsobivá ba­ba.

31.7.2013 | 20:00:34
Pepe891

Najväčšia smoliarka v seriály,bola to 2 najvýznamnejšia ženská postava v seriály ale typujem že neprežije 6.sériu.

28.5.2013 | 13:50:34

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama