True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Alcide Herveaux

Alcide Herveaux
Sezóny 5
2010 - 2014

Alcide je jedním z „těch hodných“ vlkodlaků ze Shreveportu, který se objeví ve třetí sérii jako pomoc Sookie při hledání uneseného Billa. U Sookie se octne na žádost Erica, u kterého má dluh jeho otec se svou stavební firmou a tímto mu Alcide splácí jeho dluh. Se Sookie má Alcide zvláštní vztah, chrání ji a má ji svým způsobem velmi rád, nikdy však ještě nepřiznal, že ji miluje. Sám se ve třetí řadě vzpamatovává ze vztahu se svou bývalou vlkodlačí přítelkyní Debbie, která se stala závislá na Véčku a teď chce jak Alcida tak i Sookie zabít. Ve čtvrté řadě Sookie sama vyhledá jeho pomoc, když chce najít Erica, a překvapeně zjistí, že se vrátil zpátky k Debbie, která prošla odvykačkou. Kvůli Debbie se taky Alcide, ač nerad, připojí do nové smečky, kterou vede vlkodlak Marcus.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Moooos

Nesedl mi..

17.5.2016 | 17:11:32
Kukuucka

Už nikdy sa nespamätám z jeho smrti. Asi jediná smrť v seriály, ktorá ma zasiahla. A podľa mňa ako jediný Suk naozaj hlboko miloval. Nezaslúžila si to ani sekundu.

29.3.2016 | 0:33:17
Kothy

Zacina se chovat jako peny vul…

27.7.2013 | 0:51:32
Pepe891

Jednoznačne najlepšia postava z vlkolakov v seriály.

28.5.2013 | 16:15:14

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama