Mckenna Grace

Mckenna Grace

Celé jméno: Mckenna Grace
Místo narození: Grapevine, Texas, USA
Známé projekty: Designated Survivor, Once Upon a Time, Young Sheldon, The Haunting of Hill House

Datum narození: 25.6.2006 (17 let)

Mckenna Grace je americká herečka, která se narodila v Texasu. Svou kariéru nastartovala již v šesti letech, když se v roce 2013 objevila jako Sydney v pilotu seriálu Joe, Joe & Jane. Později jsme ji mohli vidět v seriálu Crash & Bernstein, který se vysílal na stanici Disney XD. Navíc jsme ji mohli vidět také ve filmu Goodbye World jako Hannah Palmerovou a komediálním filmu Suburban Gothic jako Zeldu.

Jako Faith Newmanová, se objevila v seriálu The Young and the Restless. V roce 2015 byla obsazena do seriálu CSI: Cyber a dále si zahrála Daisy ve sci-fi filmu Independence Day: Resurgence, který měl premiéru v roce 2016. O rok později zazářila po boku Chrise Evanse ve filmu Gifted. V roce 2017 si zahrála v hororu Amityville: The Awakening, v němž ztvárnila Juliet Walkerovou, a v roce 2019 se objevila jako Judy Warrenová v hororu Annabelle Comes Home.

Grace často ztvárňuje mladší verze nejrůznějších postav. Zahrála si například mladší Caroline v seriálu The Vampire Diaries, v CSI: Crime Scene Investigation ztvárnila mladou Abby Fisherovou, v seriálu Once Upon a Time zase malou Emmu Swanovou a v Chilling Adventures of Sabrina mladou Sabrinu Spellmanovou. Kvůli roli mladší Tonyi Hardingové ve filmu I, Tonya se naučila bruslit na ledu. V hororovém projektu Mika Flanagana se objevila jako mladá Theodora Crainová v seriálu The Haunting of Hill House. V roce 2019 ztvárnila ve filmu Captain Marvel malou Carol Danversovou.

Mckenna si už zahrála v mnoha filmech ale i seriálech, zmiňme ještě seriál Fuller House, v němž ztvárnila Rose Harbenbergerovou, Designated Survivor, kde si zahrála Penny Kirkmanovou, Young Sheldon, v němž hraje Paige, a webseriál The Haunting of Hill House, kde se objevila jako mladá Theodora Crainová.

V animovaném filmu Scoob!, který vyjde v roce 2020 propůjčí svůj hlas mladé Daphne Blakeové a kromě toho se objeví také ve filmu Ghostbusters 2020.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Young Sheldon Paige Swansonová 2018 2022 4
Designated Survivor Penny Kirkman 2016 2

Filtr seriálů