Michael Eklund

Michael Eklund

Celé jméno: Michael Eklund
Místo narození: Saskatoon, Saskatchewan, Kanada
Známé projekty: Bates Motel, Wynonna Earp, Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Datum narození: 31.7.1978 (45 let)

Kanadský herec Michael Eklund se narodil roku 1978. Už jako malý toužil po tom se stát hercem. Chodil na Alberta College of Art. Má švédské, norské a kríjské předky. Znám je především díky tomu, že je schopen ztvárnit jakoukoliv roli, díky které dokáže zcela změnit i svůj vzhled.

Znát ho můžeme jako filmového i seriálového herce. Kariéru odstartoval roku 2000. Výraznější filmové role si zahrál ve snímcích Seed, Messages Deleted, Sejmi eso 2, The Divide, Errors of the Human Body, Tísňová linka a Krutý a výjimečný. Převážně se věnuje kanadským filmům, do kterých bývá často obsazován.

Zmiňme ještě jeho významnější seriálové role. Objevil se například v seriálech Terminal City, Alice, I Think, Intelligence, Shattered, Arrow a Psych. Roku 2014 si zahrál Zanea Morgana v seriálu Bates Motel. Poté se mihl v seriálu Continuum, na což navázal rolí Boba Del Reye, kterého hraje v seriálu Wynonna Earp. V letech 2016–2017 se objevil v seriálu Dirk Gently's Holistic Detective Agency jako Martin. Nově jsme ho mohli vidět i v seriálu Altered Carbon.

V letech 1993–2002 měl za manželku Erin MacGilvray. Brzy poté si vzal Megan Bennett, se kterou byl až do roku 2011.

Foto: Syfy


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Bates Motel Zane Morgan 2014 2014 1

Filtr seriálů