Michael Kostroff

Michael Kostroff

Celé jméno: Michael Kostroff
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: The Wire, Luke Cage

Datum narození: 22.5.1961 (56 let)

Americký herec Michael Kostroff se narodil roku 1961 v New Yorku. Má sestru Ninu Kostroff. Herecké kariéře se věnuje od roku 1989. Z počátku se objevoval v menší seriálových rolí. První velké se dočkal roku 2002, kdy byl obsazen jako Maurice Levy do seriálu The Wire, kde vydržel až do roku 2008.

Dalších větších rolí se dočkal roku 2005, kdy se objevil v seriálech Veronica Mars a Boston Legal. V letech 2009–2010 se objevil v seriálu Sonny with Chance, kde si zahrál Pikea. Roku 2012 na něj čekala role Richarda Gearhearta, kterého ztvárnil v seriálu Damages.


Dále se objevil v seriálech The Blacklist, Deadbeat, The Good Wife, Luke Cage a Law & Order: Special Victims Unit, kde měl výraznější role. Kromě seriálů se objevoval i ve filmech, ale v těch neměl nijak velkou roli.

Foto: NBC


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.