The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Noah Burstein

Noah Burstein

Doktor a vědec, který experimentoval na trestancích z vězení Seagate.

Sezóny 1
2016 - 2016

Noah Burstein je doktor a vědec, který pracoval ve věznici Seagate. Tady prováděl na vězních experimenty, díky nimž se z testovaných subjektů měli stát mocní lidé. Jeden z jeho experimentů měl vázat buňky vodíkovou kovalentní vazbou v kombinaci s vysokou kyselostí, teplotou a koncentrovaným roztokem.

Mezi jeho úspěšné experimenty patří chemická koupel, která měla podporovat rychlé hojení subjektů, kteří byly do nich vnořeny. Tato koupel mohla vyléčit jakoukoli nemoc, postižení či zranění a učinit ty, kteří léčbu podstoupili, fyzicky nesmrtelnými. Nadměrná teplota a kyselost způsobila, že byla tato komora přetížena Albertem Rackhamem, jedním z dozorců. To způsobilo, že Luke Cage, kterého se právě snažil z vážných zranění Noah pomocí koupele vyléčit, získal supersílu a odolnost, což jeho tělo učinilo téměř nezničitelné.

Burstein už poté v Seagate nepracoval. Když jej přijel navštívit zraněný Luke spolu s Claire, tak se mu podařilo dostat data z USB s jeho bývalým výzkumem. Později nabídl Diamondbackovi, že se pokusí mu dát supersílu tak, jak se to podařilo u Lukea.

Noah Burstein se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

12.4.2017 | 15:16:20

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama