The Defenders Misty Knight

Misty Knight

Misty Knight

Detektivka, která vyšetřuje trestné činnosti spojené se jménem Cottonmoutha.

Sezóny 4
2016 - 2018

Mercedes Kelly Knight je policejní detektivka v New Yorku ve čtvrti Harlem. Během vyšetřování trestných činností spojené se jménem notoricky známého Cottonmoutha narazí na záhadného Lukea Cage. Ten se však zdá být zapojený do toho všeho, co Misty vyšetřuje. Poté, co byl její parťák Rafael Scarfe zabit a Cottonmouth už byl také mrtvý, tak se rozhodla za každou cenu odhalit pravdu.

Díky tomu se dostala do konfliktu s Mariah a Diamondbackem. K tomu všemu na ni její nadřízená neustále naléhala, aby zatkla Lukea. Misty se pokusila zatknout Diamondbacka, což vedlo k tomu, že ji musel Cage zachránit. Poté se snažila dokázat, že je Luke nevinný tak, že měla Candace svědčit proti Mariah. Ta však byla zavražděna ještě před tím, než stihla dojít na policejní stanici, a tak byla Mariah z vazby propuštěna. Misty je však odhodlaná ji dostat a postavit ji co nejdřív před soud.


Misty Knight se objevila v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (13 epizod)
  • první řadě seriálu The Defenders (5 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (13 epizod)
  • druhé řadě seriálu Iron Fist (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Stačí když se projde ani nemusí mluvit :D

1.10.2017 | 0:07:34
Golradir

Má moc pěkné křivky :P :D :D

24.8.2017 | 21:59:40
Kothy

Drsna detektivka ;)

12.4.2017 | 15:09:49
tom99

Někdy mě docela srala :-)

webmaster, grafik
12.4.2017 | 14:21:10

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás