Mike Vogel

Mike Vogel

Celé jméno: Michael James Vogel
Místo narození: Abington Township, Pensylvánie, USA
Známé projekty: Under The Dome, Childhood's End, Pan Am, Bates Motel

Datum narození: 17.7.1979 (38 let)

Mike Vogel je americký herec a bývalý model, který se dal na hereckou kariéru v roce 2001 a od té doby se objevil v řadě úspěšných filmů a seriálů. Narodil se v Abington Township v Pensylvánii, kde vyrůstal s dalšími dvěma sourozenci, bratrem Danielem a sestrou Kristin.

Svou kariéru začal v modelingu, v roce 2001 pak dostal příležitost zahrát si v seriálu S dětmi na krku, kde se příležitostně objevoval v letech 2001 až 2004. Jeho první velká filmová role přišla v roce 2003, když si ve filmu Grind zahrál mladého skateboardistu. Od té doby hrál v mnoha dalších úspěšných filmech jako Poseidon, Cloverfield, Rumor Has It… a seriálech Miami Medical, Pan Am, Bates Motel, Under the Dome a nejnověji v minisérii podle románu Arthura C. Clarka, Childhood's End.Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.