Mimi Kirkland

Mimi Kirkland

Celé jméno: Mimi Kirkland
Místo narození: Raleigh, Severní Karolína, USA
Známé projekty: Murder in the First, The Walking Dead

Datum narození: 15.10.2004 (13 let)

Mimi Kirkland se zrodila pro hereckou kariéru, které se věnuje už od svých devíti let. Narodila se roku 2004 v Raleighu a už jako malé dítě toužila po herectví. Když byla teprve v první třídě, tak se objevila v několika reklamách.

Velký debut na ni čekal roku 2013, kdy si zahrála Lexie ve filmu Safe Haven. Poté ztvárnila Lily v seriálu Austin & Ally a v letech 2014–2016 hrála Louise Mulligan v seriálu Murder in the First. Roku 2016 jsme ji mohli vidět jako Rachel v seriálu The Walking Dead.
Foto: AMC


Hraje v

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný