Monica Barbaro

Monica Barbaro

Celé jméno: Monica Barbaro
Místo narození: San Francisko, Kalifornie, USA
Známé projekty: UnREAL, Chicago Justice

Datum narození: 17.6.1990 (33 let)

Monica se sice narodila v San Francisku, ale vyrůstala v Mill Valley v Kalifornii. Svou kariéru začalo jako baletka a studovala moderní tance, salsu, flamenco, a Africké tance. Nakonec jí však začalo více lákat herectví a začala navštěvovat herecké školy.

Začala se objevovat v epizodních rolích – například v seriálech Stitchers či Hawaii Five-0. V roce 2016 přišla její první velká role, a to v seriálu UnREAL, kde ztvárnila soutěžící reality show Everlasting jménem Yael, kterou všichni nazývali „Hot Rachel“. Díky této roli se dostala do povědomí televizních tvůrců a vysloužila si roli Anny Valdez v seriálu Chicago P.D. Její postava se poté stala jednou z hlavních postav v sourozenci Chicago P.D. – Chicago Justice, které však bylo po první sérii zrušeno.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Chicago Justice Anna Valdezová 2017 2017 1
UnREAL Yael 2016 2016 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů