Natalie Sharp

Natalie Sharp

Celé jméno: Natalie Sharp
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Hit the Road, BH90210, The Flash

Datum narození: 16.5.1996 (28 let)

Natalie Sharp je kanadská herečka, zpěvačka a textařka, která se narodila roku 1996 ve Vancouveru. Své kariéře se věnuje už odmala, protože už ve svých šesti letech chodila na lekce zpěvu. V průběhu svého života se věnovala spoustě hudebním nástrojům, ale nakonec skončila u kytary, přičemž pro tento hudební nástroj píše i vlastní písně.

Kromě zpívání se také začala věnovat herectví, přičemž svou kariéru odstartovala v divadlech. Do televize se dostala až roku 2013, kdy si zahrála hlavní roli v šestidílném seriálu Speedy and Stretch. Poté získávala spíše epizodní role v různých seriálech a role v krátkometrážních filmech.

Roku 2017 na sebe upozornila skrze seriál Hit the Road, ve kterém si zahrála Riu Swallow. Poté se objevila v minisérii BH90210, kde si střihla roli Anny. Roku 2020 jsme ji mohli vidět v seriálu The Flash, ve kterém si zahrála padoucha Millie Rawlins.

Herečka má bratra Alexandera Sharpa, který se věnuje režírování. Sama se vzdělávala na školách ve Vancouveru a Los Angeles, přičemž bakalářský titul v oborech drama a podnikání získala na Loyola Marymount University.

Foto: Ryan West


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Flash Millie Rawlins 2020 2022 3

Filtr seriálů