Nathalie Kelley

Nathalie Kelley

Celé jméno: Nathalie Kelley
Místo narození: Lima, Peru
Známé projekty: Unreal, The Vampire Diaries, Dynasty

Datum narození: 3.3.1985 (39 let)

Nathalie Kelley se narodila v Peru peruánské matce a argentinskému otci. Nathalie imigrovala do Sydney v Austrálii, když jí byly dva roky. Tady později navštěvovala prestižní školu pro děvčata v severním Sydney, kde se také vzdělávaly herečky jako Nicole Kidman a Catherine Martin.

Už v útlém věku projevila nadšení pro herectví a účastnila se letních hereckých kurzů v NIDA. Jako teenager trávila léta v Brazílii, kde se naučila brazilský tanec a mluvit plynně portugalsky. Když jí bylo 18, tak žila v Sao Paulu, kde se věnovala modelingu a práci s dětmi žijícími na ulici. Později se vrátila do Austrálie, kde začala studovat univerzitu.

Během studia se získala hlavní roli v seriálu Mermaid, ale byl odvysílán pouze pilot. Nathalie se přestěhovala do Los Angeles a o několik měsíců později získala roli Neely ve filmu Fast and Furious Tokyo Drift a naučila se pro tuto roli japonsky.

Od té doby hrála ve filmu Take Me Home Tonight, nebo ve videoklipu Bruna Marse Just The Way You Are. Přes dva roky hrála v seriálu Body of Proof roli Danii. V roce 2015 jsme ji mohli vidět jako Grace v seriálu UnReal. O rok později byla obsazena do role Sybil v seriálu The Vampire Diaries. V současné době hraje druhou ženu Blakea Carringtona v rebootu seriálu Dynasty.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Dynasty (2017) Cristal Flores Carrington 2017 2018 1
The Vampire Diaries Sybil 2016 2017 1
UnREAL Grace 2015 2015 1

Filtr seriálů