The Vampire Diaries (Upíří deníky) Sybil

Sybil

Sybil

Siréna, která zotročila Enza s Damonem. Adoptivní sestra Seline a přisluhovačka Ca­dea.

Sezóny 1
2016 - 2017

Sybil je netvor, který byl zapečetěn ve Zbrojnici. Na svobodu se dostala s pomocí Enza a Damona, kteří ji zásobovali zlými lidmi, aby nabyla síly a své původní podoby. Sybil je siréna, která dokáže svým zpěvem zotročit ty, kteří jí zkříží cestu. Krmí se temnotou v lidské duši a poté zkonzumuje i tělo oběti.

Tvrdí, že má za úkol sbírat zlé duše a spolu se zotročeným Enzem a Damonem plní tento úkol. Má něco společného se záhadným symbolem na zbrani, která pochází z pekla. Sybil je také mladší adoptivní sestrou další sirény, Seline.


Někdy před rokem 750 př. n. l. zjistila, že je senzibil, což způsobilo, že byla násilně odebrána svým rodičům a vesničané ji vyhostili na moře. Sybil se dostala na opuštěný ostrov, na který byl vyhoštěn i úplně první senzibil, Arcadius, kterého zde upálili na hranici.

Na ostrově se seznámila se Seline a zjistila, že sdílejí stejné schopnosti. Seline je starší a naučila ji, jak zacházet se svým vnitřním hlasem, aby nalákaly lodě k jejich ostrovu. O několik let později Sybil zjistila, čím se doopravdy se svou sestrou živila. Proto se zoufale snaží očistit svoji duši a skočí z útesu, aby se zabila. Seline ji našla, když umírala, a prosila Boha, aby ji zachránil.

Místo Boha se však objevil duch Arcadia, který jim nabídl nesmrtelnost, věčné mládí a rychlé hojení výměnou za to, že mu budou soužit, s čímž Seline ihned souhlasila. Od této chvíle se staly sestry prvními sirénami. Tento dar měl však i svou cenu. Sirény se musí krmit masem zlých lidí, aby trvalo jejich věčné mládí a život, zatímco duše těchto lidí si nárokuje Cade a jdou pekla.

Někdy v roce 1790 sestry navštívily Mystic Falls, kde hledaly další zlé duše. S pomocí kováře Ethana Maxwella se snažili zdejší čarodějové vyhnat tyto nestvůry pomocí očarovaného zvonu, se kterým však sirény měly jiný záměr.

Později byly sirény vlákány do Zbrojnice, kde je Beatrice Bennett zapečetila pomocí magie. Zde spolu byly sirény vězněny skoro století. V roce 1882 byla krypta otevřena a Seline se podařilo uprchnout. Sybil byla zapečetěná v této kryptě až do roku 2016.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Sybil a sirény všeobecné jsou postavy s krajině nevyužitým potenciálem, ale bavila mě ;-)

7.3.2017 | 12:16:57

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás