The Vampire Diaries (Upíří deníky) Arcadius

Arcadius

Arcadius

Úplně první senzibil, tvůrce pekla a jeho pán.

Sezóny 1
2016 - 2017

Arcadius se narodil a žil ve vesnici na ostrově, který se nachází ve Středozemním moři. Byl obdařen schopností nahlédnout do mysli druhých, a tak se stal prvním senzibilem na světě. Své síly používal, aby se vcítil do ostatních a pomáhal lidem, což způsobilo, že ho vesničané měli rádi.

Jednoho dne však své síly použil a viděl v mysli jednoho muže nečisté úmysly a chtěl muži pomoct. Muž byl však zahanbený a naštvaný, a proto obrátil vesničany proti Arcadiovi. Lidé ho zajali a upálili na hranici. Těsně předtím, než Cade zemřel, se cítil zrazen lidmi, kterým pomáhal, a způsobil nadpřirozený výbuch, jímž vytvořil vlastní dimenzi, kterou známe jako peklo. Arcadiova duše v tomto světě přebývala a živila se dušemi zemřelých lidí, kteří byli zlí.


Po jeho smrti se začali rodit lidé, kteří měli stejný dar jako on a byli za to pronásledování a posláni do vyhnanství na ostrov, který kdysi sám Cade obýval a zemřel tam. Jednou na tomto ostrově žila dvě děvčata jménem Seline a Sybil, která Cade nalákal, aby mu sloužily výměnou za věčný život a mládí. Zatímco ony budou hodovat na mase svých obětí, on získá jejich duše. Děvčata souhlasila a stala se tak prvními sirénami.

Cadeovi sloužily sirény po mnoho staletí a zásobovaly ho dušemi zlých lidí. Dvakrát se také pokusily přivést peklo na zem a s ním i jejich pána.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

no úplne bych zde netvrdila ze je King of Hell :D to by byla totiz urazka pekla… za vsim hledej zenskou neboli pekne dojebane finale s velmi ,,necekanym zvratem'' – to ze z vladkyne pekel nakonec udelali Katherine bylo uz vazne pres caru

7.7.2017 | 21:55:54
ShadowKittyGirl

Sám dábel degradovaný na Kathereninu podržtašku, ale jinak to nebyl vyloženě špatný záporák, jen mu měli tvůrci věnovat více pozornosti a doladit ho…

20.3.2017 | 12:03:57
KaraSnowAllen

Herec by mohl dělat reklamu na zubní pastu. :D Nicméně Cade byl jako záporák fajn, né nejlepší, né nejhorší, řadím ho do takového příjemného průměru – nenadchne, ale ani neurazí.

26.2.2017 | 17:26:30

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás