Nathan Witte

Nathan Witte

Celé jméno: Nathan Witte
Místo narození: Calgary, Alberta, Kanada
Známé projekty: Realization, Charmed, Batwoman

Nathan Witte je americký herec, který svou hereckou kariéru začal budovat už v dětství, kdy si připravoval vtipné scénky na video. Měl velikou radost, když dokázal rozesmát ostatní lidi, a proto svou kariéru a talent začal dále rozvíjet. Zpočátku se ucházel o minoritní role a střídal jeden epizodní výstup za druhým. Díky tomu mohl sledovat prvotřídní herce při práci, což mu pomohlo posunout jeho kariéru o kus dále.

Herec se mihl například v seriálech Smallville nebo Supernatural. Následně se objevil v projektech Hellcats, Arctic Air, Arrow, Rogue a Motive. Nathan se pak dočkal hlavní role ve čtyřdílném kanadském dramatu Realization. O rok později hostoval současně ve dvou seriálech stanice CW: v remaku devadesátkových čarodějek (Charmed 2018) a v komiksovce Batwoman. Kromě toho se roku 2022 objevil i v seriálu Superman & Lois.

Foto: Plotdigger Films


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Daniel Hart 2022 2022 1
Batwoman Miguel Robles 2020 2020 1
Charmed (2018) Godric 2019 2020 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů