Nick Lachey

Nick Lachey

Celé jméno: Nicholas Scott Lachey
Místo narození: Harlan, Kentucky, USA
Známé projekty: Charmed

Datum narození: 9.11.1973 (50 let)

Nick Lachey je americký herec, zpěvák a televizní osobnost. Narodil se roku 1973 v Harlanu v Kentucky, a to Johnovi a Cathalyn Lacheyovým. Jeho bratrem je herec a zpěvák Drew Lachey, se kterým často spolupracuje. Má nizozemské, anglické, skotské, irské, německé, velšské a francouzské předky. Svým příjmením má však nejblíže Francouzům.

Vzdělával se na Clovernook Elementary School, School for Creative and Performing Arts, Miami University a University of Southern California. Pěvecké kariéře se věnuje od devadesátých let, kdy se svým bratrem založil skupinu 98 Degrees, která se rozpadla roku 2002. Od roku 2012 jsou však její členové opět pohromadě. Žánrově se věnuje popu, rocku a R&B.

Díky zpěvu se nakonec začal zajímat i o herectví, ve kterém se sice moc neprosadil, nicméně v pár zajímavých projektech se objevil. Svou zřejmě největší roli si zahrál roku 2004 v seriálu Charmed, kde se objevil jako ambiciózní a pohledný novinář Leslie St. Claire.

Ve své době se stal velmi populárním mužem a lamačem ženských srdcí. Jeho hereckým idolem je Bruce Willis, na střední škole byla jeho spolužačkou Carmen Electra a kromě svého bratra Drewa má i nevlastní sestru Josie, nevlastního bratra Isaaca a dva adoptované sourozence Zaca a Kaitlin.

Je milovníkem snad všech sportů, konkrétně má rád i basketbal, přičemž sám vlastní část jednoho basketbalového klubu. Roku 2015 prosazoval společně s dalšími lidmi legalizaci marihuany, nicméně ve svém snažení neuspěli.

V letech 2002–2006 byla jeho manželkou herečka a zpěvačka Jessica Simpson. Od roku 2011 žije s herečkou a moderátorkou Vanessou Lachey, se kterou má tři děti.

Foto: ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed Leslie St. Claire 2004 2004 1

Filtr seriálů