O'Shea Jackson Jr.

O'Shea Jackson Jr.

Celé jméno: O'Shea Jackson Jr.
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Obi-Wan Kenobi, The Now, Dokonalá loupež

Datum narození: 24.2.1991 (33 let)

O'Shea Jackson Jr. je americký herec a taktéž hudebník. Ostatně hudební vlohy měl v rodině, jeho otec je známý raper Ice Cube. Rapuje dokonce i jeho bratr, který si přezdívá Doughboy, což byla vlastně přezdívka jeho otce v úplném mládí. O'Shea ale vždy tíhnul spíše k herectví, za což vlastně může i jeho otec. Ten ho obsadil do svého vlastního filmu Straight Outta Compton, kde si O'Shea zahrál svého otce.

Herec se přiznal, že hudbu bude vždy milovat, ale herectví ho obecně láká víc. Chvíli to trvalo, než se O'Shea řádně proslavil. Pamatovat si ho můžeme především z filmu Dokonalá loupež či Obhájce nevinných. Když dojde na seriály, nelze nezmínit účinkování v The Now, velice povedené minisérii. Dále se herec objevil například v Swagger, kde ztvárnil Isaaca Edwardse.

Další zlom v kariéře a důležitá role přišla v seriálu Obi-Wan Kenobi. O'Shea je celoživotním fanouškem Star Wars, takže si natáčení seriálu řádně užíval a pravidelně informoval fanoušky o pokroku v seriálu. Do budoucna má herec snad vystaráno, protože prakticky neodpočívá. Mezi jeho další důležité projekty patří Cocaine Bear, American Sole či Den of Thieves 2.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Obi-Wan Kenobi Kawlan Roken 2022 2022 1

Filtr seriálů