Rachel Weisz

Rachel Weisz

Celé jméno: Rachel Weisz
Místo narození: Westminster, Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Black Widow, MumieEragon

Datum narození: 7.3.1970 (54 let)

Rachel Weisz je britská herečka, která vždy snila hrát. Matka ji vždy podporovala, ale otec se stavěl k herectví trochu zdrženlivě, spíš chtěl, aby Rachel měla stálou práci. Dovolil Weisz hrát v divadlech, pakliže alespoň dokončí svá studia. To Rachel splnila a dnes se může chlubit univerzitou v Cambridge, kde vystudovala anglickou literaturu. Následně se přesunula do divadla.

Ve čtrnácti letech již začala s modelingem, kterým si přivydělávala při škole. Její první velká a zapamatovatelná role je bezesporu v Mumii z roku 1999. Rachel Weisz ale taktéž můžete znát z poměrně nepovedené fantasy Eragon či z komiksovky Constantine. Od DC následně přesedlala k Marvel Studios, kde si v roce 2021 zahrála ve snímku Black Widow.

Rachel Weisz si vždy hledala partnery na place. A i když ne kolegy herce, tak třeba i režiséry. Svůj čas randila i režisérem Darrenem Aronofskym, se kterým má syna. Následně se ale zamilovala do Jamese Bonda a v roce 2011 se provdala za Daniela Craiga na zcela soukromém ceremoniálu v New Yorku. V televizních seriálech vystupuje pouze zřídka, spíše se soustředí na filmy.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avengers Melina Vostokoff 2021 2021 1

Filtr seriálů