Melina Vostokoff

Melina Vostokoff

Nevlastní matka Natashy a Yeleny, která pro práci byla ochotná obětovat nejen celý svůj život, ale především i své dcery.

Sezóny 1
2021 - 2021

Melina Vostokoff je taktéž jedna z Černých vdov, která prošla Červeným pokojem celkem pětkrát. Pracuje pro Dreykova, velice nebezpečného muže, který za stojí za programem Černých vdov. Melina společně s Alexeiem Shostakovem vychovávala dvě děti – Natashu a Yelenu. K oběma si vytvořila velice silné mateřské pudy, i když ani jedna z nich není ve skutečnosti její dcera.

Když Alexei a Melina předají děti taktéž do programu Černých vdov, už o holkách následně nevědí. Zatímco Alexei tvrdne ve vězení a pomyslný vztah s Melinou je tak u konce, Vostokoff nadále pracuje pro Dreykova. Když se ovšem po několika letech dá nečekaně rodina dohromady, Melina Vostokoff si uvědomí, co je v životě vlastně důležité. Chvíli je ovšem na vážkách a není si úplně jistá, kam a komu patří její loajalita.

Následně se ale rozhodne Natashe a Yeleně zradit svého bývalého zaměstnavatele Dreykova a vyzradí svým dcerám polohu Červeného pokoje. Posléze se všichni i s Alexeiem a jeho vtipným kostýmem vydají celý program zničit a osvobodit zbylé Černé vdovy, které jsou stále pod nadvládou Dreykova. Vše nakonec dobře dopadne a rodinka Dreykova zabije. O pár měsíců později je to ale právě Natasha, která se obětuje pro jinou rodinu – Avengers.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

chladna

22.7.2021 | 11:08:10
tom99

Úplně správná máma to není, nicméně v závěru si mě získala :-)

webmaster, grafik
19.7.2021 | 21:20:34

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama