Avengers Melina Vostokoff

Melina Vostokoff

Melina Vostokoff

Nevlastní matka Natashy a Yeleny, která pro práci byla ochotná obětovat nejen celý svůj život, ale především i své dcery.

Sezóny 1
2021 - 2021

Melina Vostokoff je taktéž jedna z Černých vdov, která prošla Červeným pokojem celkem pětkrát. Pracuje pro Dreykova, velice nebezpečného muže, který za stojí za programem Černých vdov. Melina společně s Alexeiem Shostakovem vychovávala dvě děti – Natashu a Yelenu. K oběma si vytvořila velice silné mateřské pudy, i když ani jedna z nich není ve skutečnosti její dcera.

Když Alexei a Melina předají děti taktéž do programu Černých vdov, už o holkách následně nevědí. Zatímco Alexei tvrdne ve vězení a pomyslný vztah s Melinou je tak u konce, Vostokoff nadále pracuje pro Dreykova. Když se ovšem po několika letech dá nečekaně rodina dohromady, Melina Vostokoff si uvědomí, co je v životě vlastně důležité. Chvíli je ovšem na vážkách a není si úplně jistá, kam a komu patří její loajalita.


Následně se ale rozhodne Natashe a Yeleně zradit svého bývalého zaměstnavatele Dreykova a vyzradí svým dcerám polohu Červeného pokoje. Posléze se všichni i s Alexeiem a jeho vtipným kostýmem vydají celý program zničit a osvobodit zbylé Černé vdovy, které jsou stále pod nadvládou Dreykova. Vše nakonec dobře dopadne a rodinka Dreykova zabije. O pár měsíců později je to ale právě Natasha, která se obětuje pro jinou rodinu – Avengers.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

chladna

22.7.2021 | 11:08:10
tom99

Úplně správná máma to není, nicméně v závěru si mě získala :-)

webmaster, grafik
19.7.2021 | 21:20:34

Aktuální film

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings


Premiéra: 2.9.2021
Režie: Destin Daniel Cretton
Scénář: Dave Callaham, Destin Daniel Cretton, Andrew Lanham
Hudba: Joel P. West
Hrají: Simu Liu, Awkwafina, Tony Chiu-Wai Leung, Fala Chen, Florian Munteanu, Ronny Chieng, Michelle Yeoh, Meng'er Zhang, Benedict Wong, Andy Le a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy - Black Widow

Reklama

Zajímavosti

První dojmy ze snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

První dojmy ze snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

V Los Angeles proběhla slavnostní premiéra snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, která nám dává zavzpomínat na staré časy, kde slavnostní premiéry byly ještě před koronavirovou pandemií zcela běžné. Jaké jsou tedy první ohlasy na tuto MCU novinku?

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Předchozí film

Black Widow


Premiéra: 7.7.2021
Režie: Cate Shortland
Scénář: Ned Benson, Jac Schaeffer, Eric Pearson
Hudba: Lorne Balfe
Hrají: Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, O-T Fagbenle, Ray Winstone, William Hurt, Robert Downey Jr., Michelle Lee, Yolanda Lynes, Nanna Blondell, Ever Anderson, Olivier Richters, Marce Dorian, Ryan Kiera Armstrong, Violet McGraw a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU