Ramona Young

Ramona Young

Celé jméno: Ramona Abish Young
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Real O'Neals, Z Nation, Legends of Tomorrow, Never Have I Ever

Datum narození: 23.5.1998 (26 let)

Ramona Young je americká herečka. Do dvanácti let se učila jak v Hongkongu, domově jejích rodičů, tak ve Spojených státech. Velmi brzy vystudovala Kalifornskou státní univerzitu a také studovala herectví na Playhouse West.

V roce 2014 se poprvé objevila v jednom díle krátkověkého sitcomu Super Fun Night. V roce 2015 napsala, produkovala a hrála v krátkém filmu Reflections. Poté režírovala další krátký film Live Exit Here, ve kterém i hrála a podílela se na jeho scénáři a produkci.

V roce 2016 ztvárnila Kayu, inuitskou ženu během třetí řady Z Nation a později byla její postava povýšena na hlavní. Stejný rok byla obsazena do další opakující role Allison, lesbické puberťačky, ve druhé řadě The Real O'Neals. V lednu 2017 se přidala k obsazení Man Seeking Woman ve třetí řadě jako opakující postava Robin. Následující měsíc dostala hlavní roli v Santa Clarita Diet jako titulní prodavačka obchodu ve všech třech řadách. V roce 2017 byla obsazena do hlavní role pilotního dílu komediálního seriálu Thin Ice, který ale neprošel testovacím obdobím.

V roce 2018 ztvárnila Angelicu v komediálním filmu Blockers. V lednu 2018 bylo oznámeno, že se přidá k hlavnímu obsazení Legends of Tomorrow ve čtvrté řadě jako Mona Wu. Na začátku roku 2020 bylo odhaleno, že se přidala k hlavnímu obsazení komediálního seriálu pro Netflix, Never Have I Ever.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Never Have I Ever Eleanor Wongová 2020 2021 2

Filtr seriálů