Rasmus Hardiker

Rasmus Hardiker

Celé jméno: Rasmus Hardiker
Místo narození: Sutton Coldfield, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Lead Balloon, Krypton, Thunderbirds Are Go

Datum narození: 31.1.1985 (39 let)

Rasmus Hardiker je anglický herec, který se věnuje herectví od roku 2005. Začínal v seriálu The Rotters' Club, kde si Rasmus zahrál postavu Philipa Chase. Poté se mihl v mini-sérii Funland. Seriálové role na Hardiker po roce 2006 opustil a zamířil na nějakou chvíli na stříbrné plátno. Tam se například objevil ve filmech I Want Candy, Magicians či v Huge .

Úspěch přišel znovu se seriálem a to konkrétně se Saxondale, kde Hardiker působil dva roky jako Raymond. O rok později se objevil v show The Wrong Door, následně se Hardiker zúčastnil natáčení Lead Balloon, kde celkem v jednatřiceti epizodách ztvárnil postavu Bena. Poté přišla další role v roce 2012 a to konkrétně v Groove High, kde si pro změnu zahrál Baze.

Své herecké nadání Rasmus potvrzoval například v Dennis and Gnasher: Unleashed. Hardiker se věnuje i dabingu, jeho hlas si můžete pamatovat například z Damned, Digby Dragon či z Boyster. Hardiker se taktéž proslavil hraním v seriálu Thunderbirds Are Go a taktéž v seriálu Krypton, kde mu byla nabídnuta jedna z hlavních postav seriálu – Kema, nejlepšího přítele Seg-Ela, hlavní postavy celé show.

Foto: Syfy


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Krypton Kem 2018 2019 2

Filtr seriálů