Krypton Kem

Kem

Kem

Segův nejlepší přítel se srdcem na správném místě.

Sezóny 2
2018 - 2019

Kem je občan Kandoru, který nemá rodné příjmení a žije ve čtvrti, kde žijí jemu podobní. Kem přišel o své rodiče v útlém mládí. Poté, co bylo Seg-Elovi sebráno rodné příjmení, se Seg s Kemem skamarádil. Od té doby jsou oba nejlepšími přáteli, kteří si bezmezně věří. Kem provozuje bar a restauraci a na své poměry si vede poměrně dobře. Kem často pomáhá obyčejným lidem a některým dává i zdarma zajíst.

Když se za Seg-Elem vydá z budoucnosti Adam Strange, Kem je jedním z prvních lidí, který se dozví, že na Krypton míří Brainiac, která má v plánu město zničit a docílit toho, aby se Superman nikdy nenarodil. Kem je zpočátku pouze rádcem, který ví o všem, co se ve městě děje, ale málokdy si ušpiní ruce. Většinou poskytuje ostatním postavám útočiště a chrání je.


Když se Brainiac zmocní Jeho Eminence, není důvod ztrácet čas. Seg tedy Kema zasvětí do svého plánu a společně s Dru-Zodem, Adamem Strangem, Jaynou-Zod, Lytou-Zod, Nyssou-Vex a dalšími se pokusí Brainiaca sesadit z pomyslného trůnu Kryptonu a zachránit planetu, která za pár desítek let zcela vymře. Kem se stane jedním z důležitých bojovníků, který v občanské válce sehraje důležitou roli.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Mám ho rád :) Je hodný.

23.6.2019 | 22:10:02
Kothy

podivin

22.5.2018 | 18:29:12
tom99

Taková ta naprostá zbytečná postava, která nemá moc místo v příběhu a je zbytečná…

webmaster, grafik
5.5.2018 | 19:27:49

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců