Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Jeho Eminence

Jeho Eminence

Podivný vladař Kandoru, který uctívá boha Raa.

Sezóny 1
2018 - 2018

Jeho Eminence, nebo-li Hlas Raa, je nejvyšší postavená osoba ve městě Kandor, která prakticky o všem rozhoduje. Hlas Raa symbolizuje a uctívá stejně pojmenovaného boha, víra k ostatním bohům je zakázaná. Jeho Eminence nikdy neukazuje svůj obličej, a tak nosí zlatou helmu s několika stejnými tvářemi. Jeho Eminence si vybere jako jednoho ze svých nových učedníků Onu, nepostavenou občanku města.

Ta ovšem nevědomky nakazí Jeho Eminenci, ke které se tak dostane Brainiac, který začne ovládat město skrze Jeho Eminenci. Brainiac změní několik věcí v chodu celého města, například také ukáže své schopnosti a natrvalo sundá svou podivnou masku. Někteří obyvatelé města při něm budou stát, ale Seg-El se pokusí všechny přesvědčit, že jde ve finále o mimozemšťana z jiné planety.

Většina lidí nakonec Seg-Elovi uvěří a ten dokáže spojit zbylé bojovníky Sagitari a zločineckou organizaci Black Zero, aby spolupracovali a porazili Brainiaca. Ti se ovšem mezi sebou zmasakrují a vše tak znovu zbývá na Segovi. Toho chce Brainiac zabít, ale na poslední chvíli ho zachrání Nyssa-Vex, která definitivně zabije Jeho Eminenci. To ovšem způsobí pouze to, že se z opuštěného těla stvoří živý Brainiac z masa a kostí.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SharpShooter

Borec.

18.5.2018 | 19:51:31
tom99

Jako Brainiac fajn, ale jako samostatná postava nic moc :-)

webmaster, grafik
18.5.2018 | 18:38:32

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama