Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Val-El

Val-El

Ten, který Kryptonu dokázal, že ve vesmíru existují i jiné rasy.

Sezóny 2
2018 - 2019

Val-El je Seg-Elův dědeček, který pochází ze silného rodu, který ho přivedl ke své slávě, ale zároveň i k jeho neočekávané záhubě. Val-El vždycky tušil, že přece není možné, aby Krypton byl jedinou obyvatelnou planetou v celém vesmíru. Předpokládal tedy, že ve vesmíru existuje spoustu jiných planet a měsíců, kde vznikl také život. Většinu svého života Val-El zasvětil objevováním nových světů, ras a mimozemských obyvatel.

Ovšem to se nelíbilo těm nejvyšším představitelům na Kryptonu, kteří Val-Elovou tezí opovrhovali. Val-El dokonce dokázal, že existují i jiné mimozemské rasy, a že se dokonce na Krypton může valit velká vlna nebezpečí, která by mohla ohrozit budoucí generace planety. I když Val-El jeho Eminenci varoval, ta to nechtěla slyšet, a rozhodla se, že bude jednodušší Val-Ela odstranit nadobro z cesty, než by Val-El dokázal na svou stranu získat i jiné obyvatele Kryptonu.

Val-El byl tudíž zabit. Tento ohavný čin ovšem ovlivnil i další dvě generace Elů, protože těm bylo odebráno jejich slavné příjmení, které od této chvíle nesměli používat. Stejně tak bylo zakázáno pyšnit se znakem rodu Elů ve znamení velkého S. Když ovšem Seg, Val-Elův vnuk, dospěl, rozhodl se, že svému rodu navrátí ztracenou slávu a dokončí dědečkovo dílo. Brzy tedy najde pevnost Osamění, kde se nachází spoustu vodítek, jak Val-Elovo dílo dokonat.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

borec

22.5.2018 | 18:28:15
Morengies

Barristan!

27.3.2018 | 17:38:43
tom99

Doufám, že se bude objevovat častěji :-)

webmaster, grafik
24.3.2018 | 17:47:47

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama