Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

S02E07: Zods and Monsters

S02E07: Zods and Monsters

Generálu Zodovi se podařilo chytit Doomsdaye, kterého chce vychovat k obrazu svému. Mezitím se dozvídáme velice zajímavou a temnou Doomsdayovu minulosti. Seg-El mezitím znovu soupeří sám se sebou, když se v něm opět ukořistil Brainiac. Cor-Vex dostává nové jméno.

sk
24.7.2019
460 000
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

„Subjekt zemřel. Spustit protokol vzkříšení.“ A světe div se, umřelý skutečně obživl. Zvláštní, že se to nepoužívá i u ostatních zemřelých. Vlastně jo. Zase ta logika. A co nám to vlastně vzniklo? Nejdříve to vypadá jako Golem a nakonec to bude Kamenožrout. A pěkně navztekaný. Jdeme dál.

9.4.2020 | 3:09:02
tom99

Musím teda říci, že flashback byl opravdu fajn. To se mi dost líbilo. Jor-El taky potěšil. Super :-)

webmaster, grafik
8.8.2019 | 20:33:12
theplanetoftheapes

Souhlas s hodnocením od mathushe. Ale možná to je důvod proč poslední potomek = Kal-El byl vlastně takový Kryptoňanský analfabet, sice bůh u nás na Zemi ale mezi Kryptoňany by byl trochu pako. Co se stalo s tou sexy blonckou z první série ? Teď tam furt jen odhodlaně zírá nebo bulí kvůli děcku ze zkumavky, wtf. Doomsday – velké plus, alespoň ukázali, že i Elové nebyli žádní svatoušci.

29.7.2019 | 9:54:08
mathush

Některé dialogy jsem z angličtiny moc nepochytil a tak mi něco mohlo uniknout. Cor-Vex byl počat přes kodex v genesis komnatě a tak mu byl geneticky určen účel. Měl být z něho něco jak politik a k tomu mu kodex určil vlohy. Co nechápu je, jak ze změny jeho jména může být úspěšný vědec, když jeho genetická výbava je určená pro politickou funkci?

26.7.2019 | 11:54:14

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama