Krypton Videa

Videa

 • Nový trailer láká na souboj Brainiaca a Doomsdaye

  V příští epizodě Civil Wars začne Adam varovat před nebezpečím, které představuje příbuzný Lyty. Ten má ovšem v plánu zastavit Brainiaca a je toho názoru, že zlo musí být vymýceno zlem. Proto hodlá probudit Doomsdaye, který jediný by mohl Brainiaca zastavit. Vyjde to?

  10 0
  23.4.2018 | 18:36tom99Diskuze (2)
 • Seg-El bloudí v pustinách v ukázce z dnešní epizody

  V minulém díle The Word of Rao Seg-El uprchl pár zbouřencům z organizace Black Zero. Ti po něm pochopitelně nyní pátrají. Seg se pokouší dostat zpět do civilizace, ale mezitím narazí na neznámého a podivného zajatce. Podívejte se ukázku z epizody House of Zod.

  3 0
  19.4.2018 | 14:44tom99Diskuze (0)
 • Příště uvidíte: Nové odhalení o rodu Zodů

  Seg-El sice uprchl, ale musí se znovu spojit se svými únosci, pokud chce zachránit Lytu. Té neustále hrozí soud a vypadá to, že ji nedokáže ochránit ani její vlastní matka za pomoci stále ochotnější Nyssy. S blížící se hrozbou vypluje na povrch jedno velké tajemství.

  4 0
  16.4.2018 | 17:30tom99Diskuze (0)
 • Příště uvidíte: Zachránit, či nezachránit Lytu?

  Lyta-Zod je obviněna z vlastizrady a Seg-El se pochopitelně pokusí svou utajovanou přítelkyni zachránit. To mu ale bude rozmlouvat Adam Strange, který od Sega potřebuje, aby se plně soustředil na Brainiaca. Jak asi celá situace dopadne? Podívejte se na trailer ke čtvrté epizodě.

  9 0
  7.4.2018 | 17:45tom99Diskuze (0)
 • Lyta-Zod se vyrovnává se svou minulostí v první ukázce

  Lyta-Zod se musí vypořádat s činem, který provedla minulou epizodu. V té dnešní, která nese název The Rankless Initiative, bude čelit před neméně důležitými výzvami. Zároveň Lyta musí ukočírovat svůj vztah s Dev-Emem, ke kterému je vázána. Podívejte se na ukázku z dnešní epizody.

  5 0
  5.4.2018 | 10:22tom99Diskuze (0)
 • Navnaďte se na novou epizodu novými ukázkami

  Dnes má premiéru druhá epizoda seriálu Krypton. V nových ukázkách si můžete všimnout, že digitální triky zůstaly v porovnání s pilotní epizodou na velice dobré úrovni. V jedné z nich Seg-El prohledává pevnost Osamění a zjišťuje, že k záchraně jeho vnuka mu nezbývá moc času.

  7 0
  29.3.2018 | 12:00tom99Diskuze (0)
 • Téměř minutová ukázka k další epizodě seriálu

  Seriál Krypton si odbyl svou premiéru a po povedeném pilotu tu pro vás máme upoutávku k epizodě House of El. Seg si uvědomuje, že na Brainiaca sám nestačí, a tak dává dohromady přátele i nepřátele, kteří by mu pomohli zachránit Krypton. Porazí Seg svého protivníka?

  5 0
  24.3.2018 | 17:13tom99Diskuze (1)
 • Další ukázka odkazuje na samotného Supermana

  Seriál si odbude svou premiéru už za týden, proto se stanice Syfy snaží zpropagovat ho co nejvíc. Diváci mohou v dnešní době sledovat celou řadu komiksových seriálů od stanice DC. Jaký ovšem bude seriál Krypton? Bude se jednat o kvalitní show?

  10 0
  13.3.2018 | 17:10tom99Diskuze (2)
 • Pozměněný směr seriálu se představuje v prvním traileru

  Prvních ukázek na seriál Krypton jsme se sice dočkali, ale tvůrci se rozhodli, že částečně změní směřování seriálů a zakomponují do něj ikonické padouchy Supermana, které znají novodobí znalci komiksů. Nyní vám přinášíme nejnovější trailer na výpravu Seg-Ela.

  16 0
  19.1.2018 | 13:40tom99Diskuze (11)
 • První trailer na seriál Krypton konečně dorazil!

  A je to tady. V průběhu roku 2017 nás čeká další komiksových seriál stáje DC. Tentokrát zavítáme na samotný Krypton, kde hlavní postavou bude Seg-El, Supermanův dědeček. Příběh tedy bude pochopitelně zasazen několik let před samotným zničením planety. Jak na vás trailer působí?

  27 0
  30.5.2017 | 19:24tom99Diskuze (16)

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S01E05: House of Zod

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Čtvrtá epizoda nám dopřála doposud největší zvrat v seriálu

Čtvrtá epizoda nám dopřála doposud největší zvrat v seriálu

Závěr epizody Words of Rao byl opravdu povedený, protože jsme se v něm stali svědky zcela nečekaného zvratu, díky kterému události nadcházejících epizod naberou zcela úplně směr. Co říkáte na zatím poslední vysílanou epizodu, která naprosto změní hru a určí nová pravidla?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Koho hraje Colin Salmon? Tento moment podle tvůrců mění celou sezónu

Koho hraje Colin Salmon? Tento moment podle tvůrců mění celou sezónu

V epizodě The Word of Rao jsme se dočkali velkého zvratu a epizoda House of Zod nebyla v ničem odlišná. Konečně byla odhalena identita tajemného člena Black Zero. A i když spekulace byly divoké, nakonec jde o postavu, kterou zná téměř každý fanoušek DC komiksů.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců