Krypton Videa

Videa

 • Lyta-Zod se vyrovnává se svou minulostí v první ukázce

  Lyta-Zod se musí vypořádat s činem, který provedla minulou epizodu. V té dnešní, která nese název The Rankless Initiative, bude čelit před neméně důležitými výzvami. Zároveň Lyta musí ukočírovat svůj vztah s Dev-Emem, ke kterému je vázána. Podívejte se na ukázku z dnešní epizody.

  5 0
  5.4.2018 | 10:22tom99Diskuze (0)
 • Navnaďte se na novou epizodu novými ukázkami

  Dnes má premiéru druhá epizoda seriálu Krypton. V nových ukázkách si můžete všimnout, že digitální triky zůstaly v porovnání s pilotní epizodou na velice dobré úrovni. V jedné z nich Seg-El prohledává pevnost Osamění a zjišťuje, že k záchraně jeho vnuka mu nezbývá moc času.

  7 0
  29.3.2018 | 12:00tom99Diskuze (0)
 • Téměř minutová ukázka k další epizodě seriálu

  Seriál Krypton si odbyl svou premiéru a po povedeném pilotu tu pro vás máme upoutávku k epizodě House of El. Seg si uvědomuje, že na Brainiaca sám nestačí, a tak dává dohromady přátele i nepřátele, kteří by mu pomohli zachránit Krypton. Porazí Seg svého protivníka?

  5 0
  24.3.2018 | 17:13tom99Diskuze (1)
 • Další ukázka odkazuje na samotného Supermana

  Seriál si odbude svou premiéru už za týden, proto se stanice Syfy snaží zpropagovat ho co nejvíc. Diváci mohou v dnešní době sledovat celou řadu komiksových seriálů od stanice DC. Jaký ovšem bude seriál Krypton? Bude se jednat o kvalitní show?

  10 0
  13.3.2018 | 17:10tom99Diskuze (2)
 • Pozměněný směr seriálu se představuje v prvním traileru

  Prvních ukázek na seriál Krypton jsme se sice dočkali, ale tvůrci se rozhodli, že částečně změní směřování seriálů a zakomponují do něj ikonické padouchy Supermana, které znají novodobí znalci komiksů. Nyní vám přinášíme nejnovější trailer na výpravu Seg-Ela.

  16 0
  19.1.2018 | 13:40tom99Diskuze (11)
 • První trailer na seriál Krypton konečně dorazil

  A je to tady. V průběhu roku 2017 nás čeká další komiksových seriál stáje DC. Tentokrát zavítáme na samotný Krypton, kde hlavní postavou bude Seg-El, Supermanův dědeček. Příběh tedy bude pochopitelně zasazen několik let před samotným zničením planety. Jak na vás trailer působí?

  27 0
  30.5.2017 | 19:24tom99Diskuze (16)

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců